Apartamento Edificio Cephas
Apartamento Edificio Cephas Guarujá ligt op 49 km afstand van het treinstation Pref Saladino en binnen 5 minuten wandelen van Lojas Americanas.
Het appartement is op 10 minuten rijden tot het Stoomtreinpaviljoen en op een korte afstand van het Acqua Mundo aquarium gelegen. De stranden van Guarujá bevinden zich op 950 meter afstand. Apartamento Edificio Cephas is op 25 minuten lopen van de Parochie van Nossa Senhora de Fátima e Santo Amaro genesteld.
Om uw comfort te garanderen is er een apart toilet en een douche in dit appartement.
Deze accommodatie is uitgerust met zelfvoorzienende faciliteiten zoals een koelkast, een oven en keukengerei, zodat gasten hun eigen maaltijden kunnen bereiden.
- Locale bezienswaardigheiden
- Uitkijkpunt Morro da Caixa D'Agua4,6 km
- Origens Chocolateria4,1 km
- het strand Asturias4,2 km
- Jardim Astúrias4,5 km
- Feirinha das Asturias4,5 km
- Ilha Pompeba2,9 km
- Lookout Galheta4,4 km
- het Mirante do Morro da Caixa D'Água uitkijkpunt4,5 km
- Luchthavens
- Luchthaven Congonhas92 km
- Treinstations
- Maua42 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- WiFi is beschikbaar in kamers
- Zithoek
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Apartamento Edificio Cephas.
Gasten van Apartamento Edificio Cephas kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Acqua Mundo aquarium, op 19 minuten lopen. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Parochie van Nossa Senhora de Fátima e Santo Amaro (2 km) en het Stoomtreinpaviljoen (2,1 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Apartamento Edificio Cephas in het stadscentrum te komen?
Het duurt 30 minuten lopen om van Apartamento Edificio Cephas naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Apartamento Edificio Cephas te boeken?
De prijs van het boeken van Apartamento Edificio Cephas is $89.